Do parku… nie na spacer

Przyrodnicze, historyczne, z klockami, bohaterami bajek czy innymi osobliwościami. Różnej wielkości parki rozrywki działają i powstają w na całym świecie.

rt-2013-08-21

W Europie, mimo obaw związanych z kryzysem, duże parki rozrywki mają się dobrze. W Polsce ich liczba stale rośnie. Te, które już działają, poszerzają ofertę. Kilka dużych parków jest w trakcje budowy lub planowane jest ich powstanie.
Osłabienie euro przyczyniło się do relatywnego obniżenia cen w Europie dla turystów z innych części świata. Operatorzy parków rozrywki liczą szczególnie na gości z Azji, zwłaszcza z Chin. Ten zwiększony napływ turystów z tej części świata ma pomóc właścicielom tych obiektów przetrwać osłabienie koniunktury w Europie.
Wokół parków wyrósł cały przemysł obsługujący tego typu inwestycje. Na świecie działają duże, międzynarodowe, wyspecjalizowane firmy gotowe wymyślić, zaprojektować i wybudować tego typu park dla inwestora. Jednak w Polsce na razie większość parków to stosunkowo małe inwestycje budowane przy małych nakładach. Zwykle są one rozbudowywane etapami, choć powoli to się zmienia.

rt-2013-08-22

O tym, jak działa w Polsce park rozrywki,...

Wydanie: 6/2013, EDUKACJA I KARIERA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail