Nowa strona Ryanair

Linie uruchomiły ulepszoną stronę internetową www.ryanair.com. Przewoźnik wprowadził również szereg usług cyfrowych, które ułatwią rezerwację pasażerom oraz ich rodzinom.

Między innymi usunięto kod bezpieczeństwa „recaptcha” dla poszczególnych rezerwacji. Wprowadzono 24-godzinny okres ochronny korygujący ewentualne błędy. Uproszczono proces rezerwacji, który pozwoli zakupić bilet poprzez pięć kliknięć zamiast 17 i wprowadzono funkcję rezerwacyjną, która pomoże pasażerom łatwiej znaleźć najniższe ceny biletów na każdej trasie. Zapowiedziano również wprowadzenie w najbliższym czasie kolejnych zmian. W końcu lutego przyszłego roku mają być wprowadzone mobilne karty pokładowe, które dadzą możliwość otrzymania karty pokładowej poprzez jej wydruk lub pobranie jej na smartfony. Natomiast w maju ma być wprowadzona aplikacja na smartfony i tablety, która będzie informować o lotach i cenach Ryanair.

Wydanie: 7/2013, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail