Oferta BeeFree

BeeFree (marka Rainbow Tours) rozpoczęło sprzedaż oferty na lato 2014. Po raz pierwszy pojawia się Korfu, Chalkidiki oraz Tropiciel Atrakcji – rezydent odpowiedzialny za organizowanie czasu wolnego i proponowanie wycieczek w aktywnym, imprezowym tonie.

rt-2013-11-09

Na klientów rezerwujących wakacje do 31. grudnia czekają rabaty do 31 proc. oraz gwarancje dodatkowe gratis. BeeFree z roku na rok rozwija i wzbogaca swoją ofertę skierowaną do młodych i aktywnych. W sezonie lato 2014 będzie to Korfu oraz Chalkidiki. Korfu jest idealną opcją dla tych, którzy poza plażowaniem cenią sobie zwiedzanie, aktywny wypoczynek, oraz bogate życie nocne, zwłaszcza w mieście Korfu oraz Kavos. Tegoroczna oferta to również kontynuacja znanych już kierunków, takich jak Egipt, Turcja, Tunezja, Wyspy Kanaryjskie, Bułgaria oraz Rodos i Zakynthos. W nadchodzącym sezonie letnim na klientów wybierających wakacje w Laganas, Słonecznym Brzegu oraz w Alanyi czeka Tropiciel Atrakcji.

Jego zadaniem jest w sposób ciekawy i atrakcyjny pokazać najbardziej szalone i imprezowe atrakcje. W Laganas jest to między innymi: beach party, paint party, boat party – impreza na statku przy najlepszych klubowych rytmach oraz niesamowity clubbing w klubach i barach w Laganas. W katalogu klienci znajdą również orientacyjne ceny różnych atrakcji na miejscu oraz dopłaty za dodatkowe świadczenia w hotelach, co w znacznym stopniu pomaga oszacować budżet. Nie zabraknie też wielu praktycznych informacji oraz porad.

Wydanie: 7/2013, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail