Bezpłatne szkolenia dla biur podróży

MGG Conferences organizuje bezpłatne szkolenia na temat pakietowania dynamicznego. Mogą w nich wziąć udział przedstawiciele branży turystycznej z województwa mazowieckiego.

– Pakietowanie dynamiczne to tworzenie oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb każdego klienta – wyjaśnia Ewa Petrykowska z MGG Conferences.

– Rosnąca liczba połączeń lotniczych z Polski umożliwia tworzenie oferty na dowolną liczbę dni oraz na kierunki, których turysta nie znajdzie w katalogach popularnych touroperatorów. Pakietowanie może być korzystne dla klientów i biur podróży. Klienci otrzymują ofertę dopasowaną do swojego budżetu. Z kolei biura podróży mogą oferować produkty bez konieczności wcześniejszych rezerwacji i przedpłat. Jest to możliwe, gdyż oferta powstaje na bazie usług zewnętrznych dostępnych w momencie wyboru przez klienta. Jak i komu sprzedawać oferty szyte na miarę? Jak wygląda tworzenie takiej oferty? Czy pakietowanie dynamiczne jest korzystne dla biur podróży?

Te zagadnienia będą omawiane podczas szkolenia MGG Conferences Pakiety dynamiczne – jak sprzedawać oferty szyte na miarę, które odbędzie się w dniach 17-18 grudnia 2013 r. w Warszawie. Uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć pakiety dynamiczne za pomocą istniejących systemów rezerwacyjnych. Poznają tajniki tego, w jaki sposób przygotować ekskluzywną ofertę dla wymagającego klienta, a jak produkt niskobudżetowy dla osób poszukujących ofert niedrogich lub last minute. Szkolenie skierowane jest do pracowników biur podróży, którzy sprzedają lub chcą sprzedawać oferty indywidualne, przygotowywane zależnie od zainteresowania i potrzeb klienta. Projekt szkoleniowy Rozwój mazowieckich kadr turystyki jest finansowany w ramach działania 8.1.1 POKL Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych dla przedsiębiorstw. Mogą w nim uczestniczyć przedsiębiorcy z województwa mazowieckiego działający w branży turystycznej oraz ich pracownicy.

Wydanie: 8/2013, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail