LOT z PayPal

PayPal podpisał umowę z PLL LOT. Dzięki nawiązanej współpracy pasażerowie polskiego przewoźnika otrzymają możliwość bezpiecznych i szybkich płatności internetowych niemal z dowolnego miejsca na świecie za pomocą urządzeń z dostępem do internetu.

Pasażerowie, którzy do 27 grudnia kupią przez system PayPal bilety LOT -u na rejsy do końca marca 2014, dostają 5 proc. zniżki. PLL LOT pierwszą linią lotniczą Europy Środkowo-Wschodniej, która przyjęła sposób płatności przez PayPal. Dzięki nawiązanej współpracy polski przewoźnik zyskuje nowy kanał dotarcia do 137 milionów użytkowników PayPal na całym świecie z ofertą sieci połączeń do 60 miejsc w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Północnej i Azji. Wszyscy kupujący z PayPal poprzez zintegrowaną z systemem stronę internetową lot.com będą mogli dokonywać płatności w każdym ze 193 krajów, w których działa PayPal.

Dostępnych na lot.com jest aż 11 walut: euro, dolary amerykańskie i kanadyjskie, franki szwajcarskie, funty brytyjskie, korony czeskie, norweskie, duńskie i szwedzkie, węgierskie forinty oraz oczywiście złotówki. Z nowej metody płatności będzie można skorzystać zarówno poprzez tradycyjną, jak i mobilną wersję strony internetowej przewoźnika lot.com oraz przez aplikację LOT Mobile. Dla pasażerów w Polsce i za granicą oznacza to dostęp do płatności w ramach cyfrowego portfela PayPal, którego używać można zarówno na komputerze, jaki i tablecie lub smartfonie podłączonym do internetu. Transakcje poprzez PayPal uprawniają również do odbioru punktów bonusowych Miles & More.

Wydanie: 8/2013, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail