Najlepsze prace

Przy okazji Targów TT Warsaw w Centrum Targowo- Kongresowym MT Polska w Warszawie odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród laureatom XI edycji Konkursu o nagrodę Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej.

Rynek Turystyczny po raz kolejny patronował nagrodzie. Pierwszą miejsce w konkursie otrzymała Natalia Tomczyk za pracę magisterską pt. Zarządzanie turystyką biznesową na przykładzie wybranych convention bureaux w Polsce, napisaną pod kierunkiem prof. dr hab. Jacka Kaczmarka na Uniwersytecie Łódzkim. Druga nagroda trafiła do Pauliny Pietkiewicz z Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu za pracę pt. Multimedialny serwis turystyczny centralnego odcinka Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego, której promotorem była prof. dr hab. Beata Medyńska-Gulij.

Trzecią otrzymała Dorota Rymarczyk za pracę Turystyka uzdrowiskowa jako jeden z wiodących produktów polskiego przemysłu turystycznego na przykładzie wybranych uzdrowisk nizinnych, napisaną pod kierunkiem dr inż. Katarzyny Karbowiak w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Wyróżniono prace Magdaleny Marii Kalety z Uniwersytetu Wrocławskiego (promotorem był prof. dr hab. Piotr Machnikowski) oraz Olgi Sawickiej z SGG napisaną pod kierunkiem dr Macieja Stawickiego.

Wydanie: 8/2013, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail