Turystyka na Stadionie Narodowym

Po raz drugi turystyka wyparła sport ze Stadionu Narodowego. Ten krótkotrwały tryumf naszej branży nad sportem w jego świątyni odbył się za sprawą targów Podróże.

rt-2013-12-19

Po raz drugi na największym stadionie w kraju, czy raczej w jego części, odbyły się turystyczne targi. Przez trzy kolejne weekendowe dni (6-8 grudnia) w salach konferencyjnych oraz holu Stadionu Narodowego odwiedzający mogli podziwiać stoiska krajów, regionów, firm turystycznych czy wydawnictw. Wśród tych ostatnich znalazł się również Rynek Turystyczny. Wydaje się, że jak w roku ubiegłym, organizatorom przyświecała koncepcja stworzenia miejsca, gdzie miłośnicy szeroko rozumianej turystyki będą mieli okazję nie tylko zapoznać się z propozycjami podróży czy aktywnego spędzania wolnego czasu. Z imprezą jest pewien problem. Niewątpliwie sam pomysł w połączeniu z lokalizacją jest doskonały, jednak w praktyce na razie nie może z jakiegoś powodu rozkręcić się tak jak powinien. Są więc stoiska ze sprzętem, przedstawiciele krajów czy regionów, jednak wszystko to odbywa się „na pół...

Wydanie: 8/2013, TARGI
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail