Nowy portal

Tripcase.pl to portal prezentujący wyselekcjonowane oferty wypoczynku najlepszych hoteli w Polsce i w Europie w najniższej cenie na rynku. Nowatorski projekt firmy Ateria wystartował pełną parą na początku grudnia 2013 r.

rt-2014-01-03

Tripcase.pl to najnowsza propozycja poznańskiej firmy Ateria, jednej ze spółek grupy kapitałowej DGA. Portal powstał w wyniku połączenia dwóch pasji: e-commerce oraz podróży. Propozycje wyjazdów podzielone są na pięć głównych kategorii: Bałtyk, Góry, Piękne miasta oraz dwie obejmujące oferty okolicznościowe, aktualnie Boże Narodzenie i Sylwester. Portal negocjuje najatrakcyjniejsze warunki na rynku, co uwiarygodnia trzema gwarancjami. Pierwszą z nich jest Gwarancja najniżej ceny – zniżki dochodzą do 70 proc.

Drugą gwarancją jest Najwyższa jakość – Tripcase.pl współpracuje tylko z najlepszymi partnerami w branży. Trzecią gwarancją jest Bezpieczeństwo, które zapewnia wieloletnie doświadczenie zespołu, przejrzystość warunków oraz brak ukrytych kosztów. – Wypełniamy lukę na turystycznym rynku e-commerce pomiędzy indywidualną ofertą obiektów hotelowych a zorganizowaną turystyką prowadzoną przez biura podróży. Nasi użytkownicy dostają codziennie świeże inspiracje na ciekawe spędzenie weekendu, urlopu lub specjalnych okazji. Gwarantujemy najwyższą jakość przy najniższej cenie na rynku, co pozwala wszystkim „walizkowiczom” oszczędzić cenny czas na porównywaniu dziesiątek ofert – twierdzi Patryk Płaczek, szef projektu.


Wydanie: 9/2013, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail