Nagroda dla Interferii

Hotel Interferie Medical SPA w Świnoujściu został zwycięzcą w kategorii Femi SPA konkursu SPA Prestige Awards 2013. Tym samym po dwóch latach działalności świnoujski hotel zarządzany przez giełdową spółkę Interferie został wyróżniony jako najlepszy hotel specjalizujący się w usługach SPA dla kobiet.

rt-2014-01-06

To już siódma edycja plebiscytu SPA Prestige Awards 2013, którego organizatorami są firma Comfortum oraz wydawca magazynu SPA Eden – Wydawnictwo Semana. Konkurs ma na celu wyłonienie hoteli, które na podstawie ocen i głosów klientów zwyciężą w wybranych kategoriach, takich jak Najlepszy Hotel SPA & Wellness w Polsce, Najlepszy Resort SPA w Polsce, Najlepsze Destination SPA w Polsce, Najlepsze Medyczne Wellness & SPA w Polsce, Najlepsze Kosmetyczne MED SPA w Polsce, Najlepsze FEMI SPA w Polsce, Najlepsze Ślubne SPA w Polsce, Najlepsze Konferencyjne SPA w Polsce, Najlepsze Holistyczne SPA w Polsce, Najlepsze SPA dla mężczyzn w Polsce, Najlepsze Baby SPA w Polsce, Najlepsze Nowe SPA w Polsce oraz Najlepsze Day SPA. W tegorocznym konkursie udział wzięło kilkaset hoteli, spośród których głosujący wybrali 11 najlepszych obiektów w poszczególnych kategoriach. Hotel Interferie Medical SPA uzyskał najwyższą liczbę głosów (prawie 14 proc.) w kategorii Femi SPA konkursu spośród 10 hoteli, które zostały zakwalifikowane do finałowego głosowania.

Wydanie: 9/2013, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail