Numerowane miejsca w Ryanairze

Irlandzki przewoźnik wprowadził od 31 stycznia na wszystkich lotach Ryanair numerowane miejsca, pozwalając pasażerom dokonać wyboru preferowanego miejsca z wyprzedzeniem.

Pasażerowie Ryanair mogą dokonać wyboru preferowanego miejsca podczas dokonywania rezerwacji lotu lub podczas odprawy online z trzema opcjami: miejsca premium – rząd 1-5, 16-17 i 32-33 – dając pasażerom pierwszeństwo wejścia na pokład, dodatkowe miejsca na nogi i / lub szybsze wyjście z samolotu za opłatą tylko 10 euro / 10 funtów (tyle ile wynosi obecnie opłata za zarezerwowane miejsca).

Miejsca zwykłe – rząd 6-15 i 18-31 – gdzie pasażerowie mogą wstępnie wybrać miejsce przy oknie lub przejściu lub upewnić się, że będą siedzieć razem za opłatą tylko 5 euro / 5 funtów (usługę pierwszeństwa wejścia na pokład można dokupić za dodatkową opłatą w wysokości tylko 2 euro / 2 funty). Pasażerowie Ryanair, którzy nie chcą wybrać miejsca, mogą odprawić się w terminie od 7 dni do 2 godzin przed wylotem i będą im przydzielone miejsca bez żadnych kosztów. Darmowe numerowane miejsca nie będą dostępne na 7 dni przed każdym odlotem. Pasażerowie, którzy już zakupili pierwszeństwo wejścia na pokład na loty po 1 lutego, mogą wybrać standardowe miejsce bezpłatnie podczas odprawy online.

Wydanie: 10/2013, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail