EURO LOT w regionach

Od 28 lutego z gdańskiego lotniska pasażerowie Eurolotu polecą do Mediolanu, z międzylądowaniem w Lublinie. Połączenie wykonywane będzie dwa razy w tygodniu – w piątek i w niedzielę. Dogodne dni dają szansę zrealizowania spontanicznej weekendowej wyprawy, jak też zaplanowania dłuższego urlopu w północnych Włoszech.

Portem docelowym jest Malpensa – znakomicie skomunikowany, główny port lotniczy obsługujący miasto. Ceny biletów zaczynają się od 699 zł, a lot Bombardierem Q400 NextGen potrwa łącznie około 4 godzin 40 minut. Eurolot jest ważnym partnerem gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy, a tym samym całego Pomorza. W ubiegłym roku samoloty Eurolotu przeprowadziły 2291 operacji związanych z gdańskim lotniskiem, przewożąc 95 257 pasażerów na 28 trasach. Nowa oferta tranzytowa zostanie również udostępniona pasażerom wyruszającym z Krakowa i Wrocławia, którzy począwszy od 31 marca, będą mogli dostać się do Helsinek, z przesiadką w porcie lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Z Krakowa loty odbywać się będą 3 razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i czwartki, a w stronę powrotną w poniedziałki, środy, czwartki i niedziele.

Ceny rozpoczynają się od 729 zł w obie strony. Z Wrocławia pasażerowie odlecą w poniedziałki i środy, a powroty możliwe będą w poniedziałki, środy i czwartki. Najniższa cena biletu to 699 zł w obie strony. Wszystkie loty regionalnej linii Eurolot odbywają się nowoczesnymi i wygodnymi samolotami Bombardier Q400 NextGen. Do dyspozycji pasażerów są tablety, a także catering. Kupując bilety Eurolotu można skorzystać ze zniżek dla dzieci w wieku 2-15 lat (33 proc. od normalnej taryfy) i dla niemowląt do 2 lat (90 proc.). W cenie biletów wliczony jest również przewóz jednej sztuki bagażu rejestrowanego do 23 kg. Promocje obejmują również przeloty na liniach krajowych. Inną nowością dla klientów jest możliwość dokonywania płatności za bilety lotnicze za pośrednictwem systemu SOFORT Banking zarówno w euro jak i w złotych. Umowa o charakterze międzynarodowym została podpisana pomiędzy obiema firmami na czas nieokreślony i w chwili obecnej obejmuje swoim zasięgiem cztery kraje: Polskę, Niemcy, Austrię oraz Holandię.

Wydanie: 10/2013, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail