Podróże niedalekiej przyszłości

Jak będą wyglądały podróże przyszłości? Zmiany technologiczne następują tak szybko, że nawet specjalistom coraz trudniej jest odpowiedzieć na to pytanie. Jednak patrząc na rozwiązania proponowane przez firmy zajmujące się najnowszymi technologiami można spróbować przewidzieć przyszłość. Przynamniej jeśli chodzi o najbliższą przyszłość.

rt-2014-02-31

Ludzie z roku na rok coraz więcej podróżują. Duża część tego ruchu obsługiwana jest przez linie lotnicze. Nic więc dziwnego, że stosunkowo dużo nowych rozwiązań ma poprawić obsługę pasażerów. Już dziś karty pokładowe w smartfonie są czymś naturalnym.

Podróż ze smartfonem

W czasach, gdy niemal każdy podróżny posiada telefon komórkowy, lawinowo rośnie ilość rozwiązań mających za pomocą tych urządzeń ułatwić podróż. W tego typu rozwiązaniach celują porty i linie lotnicze. Każdy, kto podróżował samolotem, miał do czynienia z drukowanymi w momencie odprawy przywieszkami na bagaż....


Wydanie: 10/2013, e-TURYSTYKA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail