PIT po kongresie

Profesjonalizacja działalności i projekt stanowiska w sprawie rozwoju przedsiębiorczości w branży turystycznej to główne punkty kongresu PIT, który odbył się w Egipcie.

rt-2014-02-41

Polska Izba Turystyki chciałaby, aby jej działalność była sprofesjonalizowana. Oznacza to, że np. stanowisko prezesa PIT-u powinno mieć charakter czysto zawodowy. Nowy prezes miałby dysponować specjalistami i skonsolidować rozdrobniony samorząd. – Zaproponowałem, żeby w ramach poszczególnych działalności, wprowadzić budżet celowy – mówi Paweł Niewiadomski, prezes Polskiej Izby Turysytki. Takie rozwiązanie ma być alternatywą dla podwyższenia składek, a jednocześnie szansą realizacji nowych projektów, na które nie ma środków. Członkowie PIT-u, powiedzmy hotelarze, mieliby składać się dodatkowo na realizację celów, które dotyczą bezpośrednio ich działalności. Szczegóły tego rozwiązania nie są doprecyzowane. Nie wiadomo, od czego zależałaby składka. Istotną sprawą jest też finansowanie Izby. Prowadzi ona odpłatną...


Wydanie: 10/2013, ŚWIAT BRANŻY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail