Marokańskie otwarcie

W Warszawie uroczycie otwarto Przedstawicielstwo Urzędu ds. Turystyki Królestwa Maroka. Szefem placówki, która będzie mieścić się w pobliżu Starego Miasta przy ulicy Koziej, został Khalid Mimi.

rt-2014-04-05

Po oficjalnym otwarciu biura, wieczorem nastąpiło podpisanie umów z touroperatorami oraz uroczysta kolacja. Biura podróży, które wysyłają najwięcej turystów do Maroka, dzięki umowom otrzymają wsparcie przy promocji tego kierunku. Polska czołówka, z którą podpisano umowy, to Itaka, Rainbow Tours, Exim Tours, Neckermann, Wezyr i Sun & Fun. Jak podkreślano podczas uroczystości, Polska jest dla Maroka bardzo ważnym rynkiem. W ubiegłym roku przybyło tam 50 tys. naszych rodaków, jednak jest to grupa, która najdynamiczniej rośnie. W 2013 było ich o 15 proc. więcej niż w 2012. Podobnie rośnie liczba turystów z Czech i R osji. Jak powiedział Khalid Mimi, jego kraj liczy, że w roku 2017 przybędzie do Maroka 100 tys. polaków.

Wydanie: 1/2014, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail