Loty do Belgradu

Air Serbia, serbskie narodowe linie lotnicze, 29 maja 2014 roku otwierają nowe bezpośrednie połączenie z Warszawy do Belgradu.

rt-2014-04-09

Generalnym Agentem Sprzedaży w Polsce została firma TAL Aviation Poland Sp. z o.o. Ceny biletów w okresie promocyjnym na trasie Belgrad–Warszawa zaczynają się od 400 zł (łącznie z podatkami, opłatami lotniskowymi i paliwowymi) i obowiązują na podróże od 29 maja do 25 października 2014 roku oraz sprzedaż do 25 kwietnia 2014 roku. Rozkład lotów na trasie Warszawa–Belgrad daje możliwość połączeń porannych i wieczornych, w zależności od dnia tygodnia, oferując naszym gościom wiele opcji zarówno w podróżach służbowych, jak i turystycznych. Nowy rejs umożliwia również podróże przez lotnisko Nikola Tesla w Belgradzie do licznych portów na Bliskim Wschodzie, w Azji, Afryce i Australii, we współpracy z partnerem strategicznym liniami Etihad Airways. Rejs Warszawa– Belgrad stanowi kontynuację lotów Air Serbia po 15 letniej przerwie (ostatni lot na tej trasie odbył się w 1999 roku).

Trasa ta ma długą historię, począwszy od pierwszego rejsu wprowadzonego 66 lat temu, w roku 1947, przez Jugosłowiańskie Linie Lotnicze JAT Airways. Połączenie odbywało się regularnie aż do roku 1992, następnie po kilkuletniej przerwie zostało uruchomione ponownie w roku 1998. Lot w piątek wieczorem z Warszawy do Belgradu i z powrotem w niedzielę wieczorem jest idealnym rozwiązaniem dla podróżujących do stolicy Serbii na weekend. Belgrad jest znany ze swojego bogatego dziedzictwa kulturowego i historycznego, jak też z licznych rozrywek. Podróżni wylatujący z Warszawy mają możliwość dalszych dogodnych połączeń przez lotnisko w Belgradzie do 24 portów, włącznie z Abu Dhabi, Larnaką, Bukaresztem, Istambułem, Atenami, Sofią, Tel Avivem, Varną, Thessaloniki, Sarajewem, Podgoricą i Skopje.

Wydanie: 1/2014, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail