Nowy portal turystyczny

Nowy portal turystyczny ALMA Travel przygotował dla miłośników wyjazdów zarówno wojaże weekendowe, jak i podróże tematyczne. ALMA Travel to nowy portal turystyczny, który powstał przy współpracy polskiej sieci Delikatesów Alma oraz jednego z wiodących touroperatorów w Europie Środkowej – Eurotours International, wchodzącego w skład Grupy Verkehrsbüro – największego austriackiego koncernu turystycznego.

Delikatesy Alma to miejsce znane z najwyższej jakości produktów oferowanych na polskim rynku, w którym od lat kultywuje się tradycję dobrego smaku oraz promuje różnorodność innych kultur. Eurotours to firma z trzydziestoletnią tradycją i doświadczeniem w turystyce, współpracująca z ponad tysiącem hoteli i trzema tysiącami innych usługodawców z branży turystycznej. Oferta ALMA Travel obejmuje zarówno dalekie podróże, jak i krótkie wyjazdy, podążając za aktualnymi trendami i upodobaniami współczesnych podróżników. Wśród bogatej gamy propozycji każdy znajdzie coś dla siebie: zwiedzanie stolic, kilkudniowe pobyty w spa , elegancki rejs, czy też ofertę aktywnego wypoczynku w górach. Wyjazdy na narty do Szwajcarii i Austrii, niezapomniane przeżycia w USA, uczta dla zmysłów w otoczeniu polskich lasów i jezior czy wyjazdy okolicznościowe z okazji świąt bożonarodzeniowych - to wszystko w ofercie ALMA Travel.

Alma Travel co dwa tygodnie będzie prezentować nowe oferty turystyczne, związane z wybranymi motywami przewodnimi. Wszystkie wyjazdy łączy gwarancja niezapomnianych przeżyć oraz atrakcyjne ceny. W odróżnieniu od tradycyjnych portali turystycznych, na www.almatravel.eu oraz w centrum rezerwacji telefonicznej, będzie można szybko znaleźć i zarezerwować wybrany wyjazd. Zachęcamy klientów odwiedzających Delikatesy Alma do zapoznania się z wyjątkowymi ofertami turystycznymi, promowanymi od 9 września br. co dwa tygodnie w gazetce marketingowej sieci, w sklepach oraz na stronie www.almatravel.eu

Wydanie: 5/2014, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail