Podróże kształcą językowo

W czasach gdy znajomość języków obcych stała się obowiązkiem, rośnie też popularność wyjazdów językowych. Korzystają z nich osoby w różnym wieku i na różnych poziomach znajomości języka.

pws-2016-03zz-10

Wyjazd w celu nauki języka łączy przyjemne z pożytecznym i zapewnie efekty, jakie trudno uzyskać ucząc się w miejscu zamieszkania. Nic więc dziwnego, że rośnie liczba firm oferujących tego typu podróże. Jednak jest to rynek bardzo wymagający. Dzieje się tak nie tylko ze względu na dużą konkurencję. Wyjazdy takie, szczególnie w przypadku dzieci i młodzieży, muszą pogodzić dwa pozornie sprzeczne cele: naukę i wypoczynek.

Wakacyjna nauka

Jednak fakt, że młodzi ludzie uczęszczają do szkoły, powoduje, że jedynym okresem który może ona wykorzystać na wyjazdy językowe są wakacje. Szeroki wachlarz możliwości na okres wakacyjny proponują szkoły językowe, które w swojej ofercie stawiają na kursy intensywne – takie, dzięki którym uczeń przez miesiąc bądź dwa poprawi swoją znajomość angielskiego, a w szczególności będzie przełamywał barierę w mówieniu. – Motywacją naszych kursantów do podjęcia wakacyjnej nauki jest lepsza przyszłość....


Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail