Duński portal wędkarski w Polsce

Nowy skandynawski projekt i pierwszy w Europie tego rodzaju portal do rezerwacji wypraw wędkarskich FISHTRIP zainteresował się polskim rynkiem. Młodzi Duńczycy, entuzjaści wędkarstwa, Rasmus Dahl i Philip Randgaard, utworzyli internetową platformę rezerwacyjną, stworzoną głównie dla kutrów wędkarskich, ale nie tylko.

pws-2016-08a-15

Odkryli potrzebę skupienia oferty wędkarskiej danego kraju w jednym miejscu, dając klientowi szansę na odkrycie wszystkich możliwości w momencie odwiedzenia strony internetowej Fishtrip. Platforma została stworzona we współpracy z wieloma wędkarzami oraz armatorami. Fishtrip w wersji polskiej został otwarty 1 czerwca, a jednostek z tygodnia na tydzień przybywa. Z portalu mogą korzystać zarówno armatorzy, dla których jest to sposób na sprzedanie ostatnich wolnych miejsc na kutrze, których nie zdołali sprzedać sami. Z drugiej strony mogą zgłaszać się również klienci. Na przykład grupa wędkarzy może zgłosić zapotrzebowanie na cały kuter poprzez formularz zgłoszeniowy. Każdy armator posiada swój profil, do którego ma swobodny dostęp, edytuje informacje o jednostce, kalendarz wypraw i napływające rezerwacje. Dodatkowo, w jako jedynym dostępnym tego typu serwisie, w Fishtrip płatność następuje kartą bezpośrednio podczas rezerwacji. Nie ma zaliczek, nie ma rezerwacji bez płatności. Rezerwujesz i płacisz na platformie Fishtrip. Oczywiście, wyprawa może zostać odwołana ze względu na złe warunki pogodowe. W takiej sytuacji Fishtrip przelewa pieniądze z powrotem na konto klienta. Co więcej, właściciele firmy oferują bezpłatne korzystanie z platformy dla armatorów przez pierwsze trzy miesiące


W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail