Rada przy ministerstwie

W Ministerstwie Sportu i Turystyki, 7 lutego odbyło się I posiedzenie Rady ds. Kompetencji Sektora Turystyki. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Polskiej Agencji Przedsiębiorczości, Grupa Sterująca Radą. System Rad ds. Kompetencji to projekt opracowany przez PARP.


Ideą działania było utworzenie na poziomie branż samoregulującego się systemu, angażującego środowisko biznesu, edukację oraz administrację. Bazą tego systemu są doświadczenia tych środowisk. Natomiast celem jest wypracowanie rozwiązań zmierzających do dopasowania systemu kształcenia do zapotrzebowania danego sektora. Minister Dawid Lasek powiedział, że rady to projekt jednoczący całe środowisko turystyczne w działaniu na rzecz zapewnienia kompetentnych kadr dla turystyki, mających przed sobą perspektywę nawet kilkukrotnego przeorientowania zawodowego w ciągu kariery zawodowej oraz potrzebę ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwijania swoich kompetencji


W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail