Kiedy taniej?

Firma Skyscanner opracowała innowacyjne narzędzie o nazwie „Kiedy taniej”. Oparte na dogłębnej analizie danych z ostatnich dwóch lat precyzyjnie wskazuje najtańszy miesiąc na lot w wybranym kierunku z pięciu głównych portów lotniczych w Polsce oraz najlepszy moment na dokonanie rezerwacji, umożliwiając zaoszczędzenie nawet kilkuset złotych na kupnie biletu.
pws-2017-03b-08

pws-2017-03b-11

„Kiedy taniej” jest niezwykle proste i przyjazne w obsłudze. Uwzględnia ono 5 głównych portów lotniczych, w których Polacy najczęściej zaczynają podróż, czyli: warszawskie Okęcie, Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo, Port lotniczy Kraków-Balice, Katowice-Pyrzowice oraz Port lotniczy Wrocław- Strachowice. Po wybraniu Warszawy na miasto wylotu diagram rozwinie 15 najpopularniejszych wśród Polaków kierunków podróży, podpowie, kiedy powinniśmy dokonać rezerwacji biletu oraz wskaże średnią cenę w danym miesiącu. W przypadku pozostałych czterech lotnisk, narzędzie wskaże 5 najbardziej rozchwytywanych kierunków. Lista 15 najpopularniejszych miast, które są ścisłą czołówką spośród w sumie 35, które najczęściej wybieramy na podróż uwzględnia między innymi Bangkok, Nowy Jork, Barcelonę, Lizbonę, Rzym i wiele innych


To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 

  
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail