Germania na polskim rynku

2014-09-30

Linia Lotnicza Germania z siedzibą w Berlinie od 30 września oferuje swoje usługi również w Polsce. Samoloty przewoźnika wylatują z Drezna, Berlina oraz Rostoku.

Linia oferuje loty regularne i czarterowe do ponad 140 miejsc w Europie, Afryce północnej i Azji zachodniej. Firma powstała w 1979 roku, jako Special Air Transport. W 1986 w wyniku reorganizacji utworzono Germania Fluggesellschaft . Przez wiele lat przewoźnik czarterował swoje maszyny dużym organizatorom podróży takim jak TUI, Thomas Cook czy Alltours. Dziś Germania obsługuje rocznie ponad 2,4 miliony pasażerów na pokładach 24 biało-zielonych samolotów (Airbus A319, A321, Boeing 737-700) zapewniając swoim klientom bezpłatne posiłki, napoje oraz bezpłatny transport bagażu. 850 pracowników firmy dba o bezpieczeństwo oraz wysoki standard obsługi. Od 2014 Germania jest również członkiem IATA.

Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail