DZT złotym partnerem UNWTO

Światowa Organizacja Turystyki (UNWTO) w imieniu Zgromadzenia Ogólnego ONZ koordynuje wdrożenie. Niemiecka Centrala Turystyki (DZT) jest tegorocznym złotym partnerem „Międzynarodowego Roku Turystyki Zrównoważonej dla Rozwoju” UNWTO i w związku z tym ma okazję do promowania Niemiec na arenie międzynarodowej jako destynacji z szeroką ofertą usług w zakresie turystyki zrównoważonej.

pws-2017-03b-05

DZT rozpoczyna tegoroczny rok tematyczny założeniem nowej podstrony www.germany.travel/ nachhaltigkeit prezentującej oferty podróży zrównoważonych w Niemczech. Podstrona „Podróże Zrównoważone” została utworzona w 17 wersjach językowych. Do poruszanych na stronie tematów należą: przyjazne dla klimatu podróże pociągami, autobusami oraz transportem miejskim, zakwaterowanie, wyżywienie, tradycja i zwyczaje (w tym skanseny), obiekty wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, Slow Travel oraz naturalne krajobrazy, zielone miasta, kurorty uzdrowiskowe oraz spa, a także podróże bez barier oraz zielone spotkania. Na interaktywnej mapie Niemiec użytkownicy mogą znaleźć zrównoważone obiekty noclegowe – od prostych eko-kampingów do najlepszych hoteli, posiadających specjalne certyfikaty. Certyfikowane obiekty są wybierane przez ekspertów z EcoTran we współpracy z regionalnymi organizacjami marketingowymi. Wyraźne zdjęcia, pokazy slajdów oraz filmy oddają autentyczność obiektów, a dopasowanie podstrony do urządzeń mobilnych umożliwi użytkownikowi jej obsługę zarówno w momencie planowania podróży, jak i w jej trakcie. 


To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 

  
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail