Warto dbać o serce polskiego wybrzeża

Darłowo, Dąbki czy Sławno to nazwy doskonale znane miłośnikom polskiego wybrzeża. Promują się hasłem „Serce polskiego wybrzeża”. Ich naturalną atrakcyjność wzmacniają aktywne działania miejscowej branży turystycznej.

pws-2017-03b-37

Teren powiatu jest niezwykle malowniczy, a tutejsze jeziora dopełniają krajobraz oraz ofertę dla wodniaków. To tutaj (dokładnie w Wiciu) znajduje się środek polskiego wybrzeża. Atrakcyjność miejsca (nie koniecznie z turystycznego punktu widzenia) dostrzegli już w średniowieczu książęta pomorscy budując w Darłowie zamek. Dziś jest on dużą atrakcją i siedzibą muzeum. W Darłowie spoczął nawet Eryk I (król Danii, Szwecji i Norwegii oraz książę ziemi słupskiej i stargardzkiej). Atrakcje nie ograniczają się oczywiście do plaży i muzeum w Darłowie. Poza łowieniem ryb (można np. wyprawić się na dorsze), wędrowaniem po pomorskiej części Szlaku św. Jakuba czy jazdą po szlakach rowerowych można na przykład odwiedzić muzeum bursztynu w Jarosławcu. Nic dziwnego, że mając tak atrakcyjną ofertę tutejsza branża turystyczna postanowiła się zorganizować, by jeszcze skuteczniej przyciągać turystów i podnosić poziom usług.

DARLOT

W regionie działa prężnie Darłowska Regionalna Organizacja Turystyczna – DARLOT. Stara się ona nie tylko promować region, ale również podnosić jakość miejscowych usług. Plan realizuje poprzez rozmaite działania zarówno na miejscu jak i poza regionem. Jednym z takich działań jest Akademia Darlotu. Jest to szkolenie przeznaczone dla branży turystycznej i okołoturystycznej powiatu sławieńskiego, organizowane przez Darłowską Lokalną...


Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail