Travelist nagradza najlepsze hotele

Travelist – największy polski serwis do rezerwacji pobytów w hotelach w najlepszych na rynku cenach – przyznał certyfikaty Travelist Quality Star. Otrzymały je hotele, które wyróżniają się jakością oferowanych usług oraz poziomem obsługi gości.

W edycji 2017 takim tytułem wyróżniono 32 obiekty. Certyfikat Travelist Quality Star otrzymały wyselekcjonowane obiekty, które są najlepiej oceniane przez użytkowników Travelist oraz przez sam serwis. W procesie oceny brano pod uwagę przede wszystkim autentyczne opinie gości, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem strony www.travelist.pl, a także popularność obiektu wśród użytkowników oraz sukcesywne rozwijanie i umacnianie partnerstwa biznesowego na linii serwis – hotel, którego podstawą jest zawsze poziom oferowanych przez hotel usług oraz jakość samego obiektu. – Nasi użytkownicy mają do nas zaufanie, wystawiają nam dobre i bardzo dobre opinie. Ciężko na to pracowaliśmy i jest to nasz duży sukces. Teraz przyszedł czas, by nasza marka i nasza renoma pomagała w działaniach i rozwoju także naszym kontrahentom. Jesteśmy przekonani, że przyznane przez nas certyfikaty korzystnie wpłyną na wizerunek wyróżnionych hoteli – mówi Agata Arciszewska, marketing director Central & Eastern Europe. Certyfikaty przyznano po raz pierwszy. Jak informuje serwis, w przyszłości będą przyznawane cyklicznie raz w roku. Pełna lista nagrodzonych hoteli dostępna jest na stronie www.travelist.pl.


Wydanie: 7/2017, AKTUALNOŚCI

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail