Nowa marka w Orbisie

Orbis wprowadza Aparthotels Adagio® – nową markę hotelową na rynek Europy Wschodniej. Umowa licencyjna zawarta z Adagio SAS przyznaje Orbisowi SA prawo do prowadzenia hoteli pod następującymi markami: Adagio, Adagio Access oraz Adagio Premium w ośmiu państwach Europy Wschodniej: w Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Rumunii, Serbii, Estonii, na Łotwie i Litwie.

rt 2017 11sz 13

Umowa licencyjna została zawarta na 15 lat z możliwością jej przedłużenia na kolejne okresy pięcioletnie, umożliwiając Orbisowi dostęp do wszystkich usług, narzędzi, know- -how i wsparcia Adagio SAS dla marek Adagio. Aparthotels Adagio® powstała w roku 2007 jako wspólne przedsięwzięcie dwóch liderów rynkowych z dwóch różnych branż: Grupy Pierre & Vacances Center Parcs, firmy w branży apartamentowców wakacyjnych w Europie, i AccorHotels, globalnego operatora hotelowego. Adagio stanowi atrakcyjne rozwiązanie i nowoczesną odpowiedź na oczekiwania osób podróżujących w celach prywatnych, rodzinnych czy służbowych. W cenę apartamentów wliczone są usługi: recepcja czynna przez 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, która wita gości i udziela informacji, internet w pomieszczeniach ogólnodostępnych i we wszystkich pokojach, codzienne sprzątanie, kącik biznesowy, centrum fitness, basen (w niektórych aparthotelach). Opcjonalnie dostępne są śniadanie w formie bufetu, pralnia i prywatny parking


Wydanie: 11/2017, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail