Mazowsze to nie tylko Warszawa

Mazowsze należy do tych polskich regionów, które mają wiele do zaoferowania turystom, jednak większość ich atutów pozostaje w cieniu dużego ośrodka, którym w tym wypadku jest Warszawa. Warto poznać tę mniej znaną ofertę Mazowsza.

 rt 2017 11sz 33

  Trzeba przyznać, że władze województwa zdają sobie sprawę z konieczności wzmacniania oferty „pozawarszawskiej”. Działania na tym polu prowadzi zarówno Urząd Marszałkowski, jak i Mazowiecka Organizacja Turystyczna. W ostatnich latach uaktywniło się również wiele rozmaitych organizacji, które starają się ożywić ofertę turystyczną. 

Kolej na turystykę

Mazowiecki Urząd Marszałkowski wraz z województwem łódzkim oraz z Kolejami Mazowieckimi w ubiegłym roku po raz pierwszy pokazały „Pociąg do natury”. Jest to projekt ukazujący atrakcje turystyczne, agroturystyczne i przyrodnicze na trasie kolejowej Radom – Warszawa – Żyrardów – Łódź. Pomysł opiera się na tym, że na podstawie biletu na przejazd pociągiem Kolei Mazowieckich otrzymuje się rabat na bilet wstępu lub na przedstawienie teatralne do 37 partnerskich instytucji kultury. Co ciekawe, choć...Zbigniew Adamów-Bielkowicz

Wydanie: 11/2017, PREZENTACJE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail