TOUR SALON 2018 – świetne oferty wystawców, merytoryczna jakość i emocje

2018-01-25

Podczas zbliżających się targów turystycznych TOUR SALON, które odbędą się w dwóch pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich, w dniach 9-11 lutego 2018 roku spotkają się przedstawiciele rynku turystycznego w Polsce, a także miłośnicy podróżowania. To będzie prawdziwe spotkanie ludzi podróżniczego biznesu i pasjonatów.

Dwa pawilony, dwie sceny – Mała (w paw. 7) i Duża (w Alei Lipowej), sale konferencyjne, zarejestrowane bezpłatne akredytacje dla profesjonalistów  oraz bilety on-line kupowane przez szeroką publiczność już od listopada świadczą o dużym zainteresowaniu targami TOUR SALON 2018.
TOUR SALON się zmienia i staje się miejscem profesjonalnych spotkań branży, jak również podróżniczym show. Organizatorzy targów zadbali o część merytoryczną dla profesjonalistów, którzy w tym roku zmierzą się z nową ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, która już w lipcu wchodzi w życie.
Temat ten będzie poruszony w piątek. Tuż po uroczystym otwarciu targów TOUR SALON odbędzie się „Debata – nowe zasady dla turystyki”. W wydarzeniu zorganizowanym wraz z „Rynkiem Turystycznym” zostaną zaprezentowane najważniejsze założenia nowych przepisów oraz będzie czas na wyjaśnienie wątpliwości. Wśród zaproszonych ekspertów będzie przedstawiciel Ministerstwa Sportu i Turystyki. Targi w Poznaniu będą pierwszym, po podpisaniu ustawy, miejscem do zadania pytań reprezentantowi resortu i rozmowy na temat przepisów w gronie specjalistów.
Biznes Planner TOUR SALONU


- W tym roku również uruchamiamy Biznes Planner TOUR SALON, platformę do umawiania biznesowych spotkań na targach – wyjaśnia Maria Kowalska, dyrektor targów. – To wygodne dla profesjonalistów narzędzie jest już będzie dostępne on-line i pozwoli na zaplanowanie czasu na targach co do minuty.
TOUR SALON Blog Meeting


Po raz czwarty do Poznania przyjadą blogerzy na TOUR SALON Blog Meeting.  W sobotę, podczas specjalnego spotkania nawiążą oni bezpośrednie kontakty z reprezentantami branży. Za każdym razem strony są chętne do spotkań, gestorzy bazy noclegowej, regiony, miasta i inne podmioty oferujące usługi turystyczne doceniają coraz bardziej taką formę współpracy i promocję w internecie, a blogerzy są profesjonalnie przygotowani do rozmów. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wystarczy rejestracja na stronie www.tiur-salon.pl w zakładce TOUR SALON Blog Meeting.

Spotkania z podróżnikami


Na targach odbędą się spotkania z podróżnikami – Katarzyną Pakosińską, Adamem Wajrakiem, Jackiem Hugo-Baderem, Jarosławem Kuźniarem. Informacja o gościach rozchodzi się pasjonatów dobrych opowieści o podróżach i przyciąga magnes jeszcze więcej zwiedzających.
Muzyczna podróż


Uczestnicy TOUR SALONU wybiorą się w muzyczną podróż podczas Koncertu Dookoła Świata. Będzie to prolog do wielkiego Visual Concert – koncertu muzyki filmowej i epickiej, który odbędzie się 11 lutego (niedziela) w poznańskiej Hali Arena.  Będzie to nieformalne zwieńczenie tegorocznej edycji. Cały czas można kupować na bilety na wydarzenie.


Konkursy i nagrody


Jak przystało na święto turystyki, TOUR SALON jest miejscem, w którym celebrowane są jubileusze, wręczane nagrody i wyróżnienia. Po raz drugi na TOUR SALONIE poznamy laureatów konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej „New Tech – New Travel”.  W Poznaniu odbędzie się uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu Touroperator Roku 2017. Dowiemy się tam, który touroperator zwycięży w siódmej edycji konkursu. Również podczas lutowej edycji TOUR SALONU wręczone zostaną Róże Regionów, nagrody przyznawane przez Wiadomości Turystyczne.


Więcej informacji o targach www.tour-salon.pl

Kontakt dla mediów: Renata Hille | tel. kom. 691 030 372, mail: renata.hille@mtp.pl


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail