Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 Obozy z gwiazdami

2018-01-30

Wymarzone wakacje dla nastolatka to takie spędzone w towarzystwie ulubionych aktorów, wokalistów i youtuberów. Almatur prezentuje nowy katalog ofertowy w którym aż skrzy się od gwiazd, a marzenia stają się rzeczywistością!

koszykowka 28

Biuro podróży Almatur pomyślało o nastolatkach oraz dzieciach, które nie tylko mają ciekawe pasje, ale także chciałyby je rozwijać pod okiem swoich ulubionych artystów oraz youtuberów.

Obóz aktorski z Julią Wróblewską

Przyszłe gwiazdy z obozu aktorskiego w Murzasichle odwiedzi, aktorka młodego pokolenia, Julia Wróblewska, znana z filmów Tylko mnie kochaj czy Och Karol 2. Młoda gwiazda opowie o zawodzie aktora oraz poprowadzi zajęcia aktorskie. Nauczy także przyszłe gwiazdy kina, jaką rolę pełni wokal w zawodzie aktora oraz poprowadzi zajęcia z emisji głosu.

Wokalny z Iwoną Węgrowską

Z kolei na drugi turnus obozu wokalnego w Kazimierzu Dolnym przyjedzie wokalistka Iwona Węgrowska, której skala głosu wynosi cztery oktawy. Piosenkarka znana m.in. z hitów „Pokonaj siebie” czy „Cztery lata” udzieli młodym wokalistom nie tylko porad związanych z warsztatem, ale także opowie o tym jak radzić sobie z tremą przy występach publicznych.

Piłkarski z Dawidem Pajorem

Znany profesjonalista w trikach piłkarskich Dawid Pajor udzieli praktycznych porad oraz nauczy niezwykłych trików w czasie szkółki piłkarskiej Wichniarek w Kołobrzegu. Młodzież na obozie nie tylko nauczy się piłkarskich sztuczek, dzięki którym zaimponuje kolegom na podwórku czy w szkole, ale także poprawi swoją kondycję.

E-gamingowy z Theurhara36

Z kolei młodzi gamerzy będą mieli okazję pograć razem ze znanym youtuberem, Andrzejem Jakiewiczem znanym pod pseudonimem TheUrhara36. Ten młody człowiek, który w niezwykle krótkim czasie uzyskał prawie 100 tysięcy subskrypcji na YouTube, nie tylko pokaże jak komentuje gry, ale także zaprezentuje jak nagrać oraz zmontować filmik do social mediów.

Kulinarny z Pascalem Brodnickim

Obóz kulinarny odwiedzi autor wielu książek kucharskich, założyciel i twórca youtubowego projektu Tuba Smaku, prowadzący programy kulinarne, Pascal Brodnicki. Znany kucharz będzie gotował wspólnie z uczestnikami obozu w Kortowie,  udzieli im niezbędnych wskazówek kulinarnych, zdradzi parę tricków, dzięki czemu ich dania ucieszą każde podniebienie.

Survival z Kajetanem Wilczyńskim

Młodzi survivalowcy spędzą ekscytujące chwile na obozie przetrwania razem z Kajetanem Wilczyńskim z kanału youtubowego Adventurer, który pokaże jak zbudować szałas czy rozpalić ognisko bez zapałek. Nie zabraknie emocjonujących przygód oraz praktycznych porad, które przydadzą się nie tylko podczas survivalu.

W nowym katalogu znajdują się obozy artystyczne, przygodowe, sportowe i hobbystyczne.  W ponad 60 miastach rozlokowanych zarówno nad morzem, na Mazurach, w centralnej Polsce, jak i w górach każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo Almatur ma w swojej ofercie także coś dla młodych globtrotroterów. Są to wyjazdy zagraniczne, między innymi do Francji, Hiszpanii, Włoszech, Albanii, Bułgarii czy na Maltę. Oprócz tego młodzi ludzie mogą podszkolić języki obce na kursach organizowanych w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii czy Francji. Almatur pamiętał także o najmłodszych i z myślą o nich powstał Klub Urwisa z koloniami w Polsce dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat.


Aktualności

Polecamy także:

Sukces merytoryczny i frekwencyjny drugiej edycji Hotel Investment Trends Poland&CEE
Pięć sesji tematycznych, 9 dyskusji panelowych i wystąpień, prawie 40 prelegentów z Polski i zagranicy i łącznie niemal 350 uczestników – właśnie dobiegła...

Nowa ustawa daje lepszą ochronę turystom wyjeżdżającym z biurami podróży - konferencja PIT
Turystyka to w tej chwili jedyna branża usługowa, która w takim stopniu chroni prawa konsumenta – podkreślał prezes Polskiej Izby Turystyki, Paweł Niewiadomski w...

Znamy laureatów konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku 2018
Podczas odbywającej się 17 maja br. w Warszawie drugiej edycji konferencji HOTEL INVESTMENT TRENDS wydawca magazynu „Hotelarz” oficjalnie ogłosił wyniki...

Izrael to nie tylko miejsca religijnego kultu
Amir Halevi, dyrektor generalny Ministerstwa Turystyki Izraela poinformował o ponownym uruchomieniu w Polsce kampanii „Dwa słoneczne miasta. Jedna podróż”...

Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2017 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne