Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
  Tour Salon 2018

Jak co roku w lutym, a konkretnie 9-11 lutego, do Poznania zjadą zarówno profesjonaliści, jak i zwykli miłośnicy podróży. Rozpoczną się bowiem targi Tour Salon.

rt 2018 01az 10

  Jak co roku od zmiany terminu Tour Salonu na lutowy równolegle odbędą się Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych Boatex, Targi Myślistwa i Strzelectwa Knieje oraz targi wędkarskie Rybomania. 

W tym roku wspólnie z Tour Salon przygotowaliśmy dwa wydarzenia

Nowe zasady dla turystyki – debata „Rynku Turystycznego” i targów Tour Salon Już za kilka miesięcy zaczną obowiązywać zupełnie nowe przepisy kształtujące rynek turystyczny w Polsce. Nowa...


Wydanie: 1/2018, TARGI
W najnowszym wydaniu
 

  
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail