Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
  MTT Wrocław po raz dziesiąty

We wrocławskiej Hali Stulecia 23-25 lutego 2018 r. odbędzie się wyjątkowa, bo 10. edycja Międzynarodowych Targów Turystyki i Czasu Wolnego.

 

rt 2018 02a3 24

 

 By podkreślić wyjątkowość tegorocznej edycji, inicjatorzy zdecydowali o zmianie nazwy na Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego, która lepiej oddaje charakter formatu. W końcu podróże to sposób na spędzanie wolnego czasu. Po raz kolejny współorganizatorem imprezy jest Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Regionem partnerskim jest województwo śląskie. Krajem partnerskim jubileuszowych targów jest coraz popularniejsza wśród polskich turystów Gruzja. Co roku ogromną popularnością cieszy się Festiwal Podróżników, podczas którego można wysłuchać ciekawych prelekcji kilkunastu globtroterów. Wśród nich nie zabraknie Aleksandra Doby, odkrywcy i słynnego kajakarza, który zdobył tytuł Podróżnika Roku 2015 „National Geographic”. Pojawią się również: znany dziennikarz i autor książek podróżniczych Jakub Porada, pisarka Monika Witkowska, pasjonatka gór, żeglarstwa i dalekich wypraw, oraz obieżyświat Grzegorz Kapla, autor książki „Gruzja, w drodze na Kazbek i z powrotem”. Autorka bestsellerowych książek o skarbach, tajemnicach, podziemiach Joanna Lamparska opowie o sekretach Dolnego Śląska. O swoich sportowych wyczynach opowie Jerzy Górski, słynny polski ironman, o którym opowiada kinowy przebój „Najlepszy”. Ponadto odbędzie się uwielbiany przez miłośników dobrej kuchni Festiwal Kulinarny. Przygotowano warsztaty tematyczne, mnóstwo konkursów z cennymi nagrodami oraz Grę Targową, która pozwoli na jeszcze lepsze poznanie oferty wystawców. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych pasjonatach podróży i dla nich także szykują sporo atrakcji. MTT Wrocław w ciągu 10 lat swojego istnienia...Agnieszka Jezierska-Markocka

Wydanie: 2/2018, TARGI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail