Już nie przystanek

O nowych atrakcjach turystycznych, zagospodarowaniu brzegów jezior i potrzebie dbania o środowisko mówi prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.

 

 rt 2018 02a3 30

  

Wśród turystów coraz częściej można usłyszeć opinię, że Olsztyn przestał być „miastem przejazdowym” w drodze na Mazury, a zasługuje na miano miejsca, które może być celem podróży.

Też słyszałem podobne opinie i nie ukrywam, że dają mi one sporą satysfakcję. Już prawie nikt w kraju nam nie wypomina, że jesteśmy tylko bramą wyjazdową na Mazury, co kiedyś było smutnym standardem. Na coraz lepsze postrzeganie naszego miasta ma wpływ co najmniej kilka przyczyn. Olsztyn ze swoimi kilkunastoma jeziorami i zieloną enklawą Lasu Miejskiego jest atrakcyjny turystycznie sam w sobie, ale same walory naturalne nie wystarczyłyby, aby przyciągnąć turystów. Dlatego położyliśmy silny akcent na polepszenie infrastruktury służącej turystom...


Wydanie: 2/2018, PREZENTUJEMY POLSKIE REGIONY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail