Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
  Już nie przystanek

O nowych atrakcjach turystycznych, zagospodarowaniu brzegów jezior i potrzebie dbania o środowisko mówi prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.

 

 rt 2018 02a3 30

  

Wśród turystów coraz częściej można usłyszeć opinię, że Olsztyn przestał być „miastem przejazdowym” w drodze na Mazury, a zasługuje na miano miejsca, które może być celem podróży.

Też słyszałem podobne opinie i nie ukrywam, że dają mi one sporą satysfakcję. Już prawie nikt w kraju nam nie wypomina, że jesteśmy tylko bramą wyjazdową na Mazury, co kiedyś było smutnym standardem. Na coraz lepsze postrzeganie naszego miasta ma wpływ co najmniej kilka przyczyn. Olsztyn ze swoimi kilkunastoma jeziorami i zieloną enklawą Lasu Miejskiego jest atrakcyjny turystycznie sam w sobie, ale same walory naturalne nie wystarczyłyby, aby przyciągnąć turystów. Dlatego położyliśmy silny akcent na polepszenie infrastruktury służącej turystom...


Wydanie: 2/2018, PREZENTUJEMY POLSKIE REGIONY
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail