Polska nagrodzona w Moskwie

Podczas targów turystycznych MITT Moskwa, które odbywały się 13-15 marca, Polska Organizacja Turystyczna została uhonorowana nagrodą Best Destination Promotion in Russia 2018.

 

 rt 2018 02a3 46

 

Nagroda jest przyznawana od początku istnienia targów przez ich brytyjskich organizatorów. W tym roku docenili oni efektywność całorocznych działań promocyjnych POT na rynku rosyjskim. – Bardzo się cieszymy z kolejnej nagrody przyznanej Polskiej Organizacji Turystycznej w tym roku. Przypomnę, że na początku marca polskie stoisko narodowe zdobyło pierwsze miejsce w kategorii „Najlepszy wystawca z Europy” podczas największych targów turystycznych na świecie ITB Berlin – powiedział Dariusz Rogowski, podsekretarz odpowiedzialny za turystykę w Ministerstwie Sportu i Turystyki. – Podczas tegorocznych targów MITT Moskwa położyliśmy duży nacisk na promocję polskich zamków i pałaców, a także turystyki aktywnej. Dodatkowo na naszym stoisku mamy oddzielną część poświęconą turystyce prozdrowotnej – dodał Robert Andrzejczyk, prezes POT. Polska Organizacja Turystyczna podczas tegorocznych targów MITT oddała do dyspozycji uczestników stoisko, na którym promują się dwa regiony: Lubelskie i Małopolska z Miastem Kraków, biura podróży Furnel Travel, Wish to Travel oraz ALL Poland, a także obiekty Bukovina Resort and Spa oraz Pałac na Wodzie. Ważnym elementem stoiska jest także finansowana ze środków Unii Europejskiej część poświęcona promocji turystyki prozdrowotnej.


Wydanie: 3/2018, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail