Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
  ITB nowe trendy w turystyce i nagroda dla polskiego stoiska

Tegoroczne targi ITB odbyły się 7 i 11 marca. Odwiedziło je ponad 5 tys. dziennikarzy z ponad 70 krajów i około 400 blogerów z 30 krajów.

 rt 2018 02a3 47

  Poza klasycznymi ekspozycjami krajów i regionów z całego świata odbyło się wiele spotkań i paneli. Przy okazji targów opublikowano również raport dotyczący perspektyw turystyki na świecie, o którym piszemy w tym numerze „Rynku Turystycznego”. Polskie stoisko narodowe przygotowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną zdobyło pierwsze miejsce w kategorii Najlepszy Wystawca z Europy. Od 18 lat podczas największych i najbardziej prestiżowych na świecie Międzynarodowych Targów Turystycznych ITB w Berlinie wszystkie stoiska są oceniane przez studentów Cologne Business School. W tym roku wyróżnili oni m.in. polskie stoisko...


Wydanie: 3/2018, TARGI
W najnowszym wydaniu
 

  
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail