Rainbow: Egzotyka – kolejne oferty

Touroperator rozpoczął sprzedaż drugiej części oferty Egzotyka 2018/2019. Tym razem do sprzedaży trafiły wyjazdy realizowane samolotami rejsowymi.

 

  Rainbow – od wielu lat lider egzotycznych podróży, co roku uzupełnia swoje katalogi o kolejne nowości. W sezonie 2018/2018 są to: Kolumbia – Cartagena, Malezja – Langkawi, Indie – Goa. Oprócz nowości oczywiście jak co roku, olbrzymią ofertę miejsc na całym świecie znakomitych zarówno na wczasy, jak i na zwiedzanie. Od wielu sezonów Rainbow prowadzi konsekwentną politykę cenową i zachęca do zakupu wakacji w przedsprzedaży, proponując z tej okazji aż do 1000 zł rabatu od osoby i dodatkowo nawet 5 proc. dodatkowego rabatu dla stałych klientów oraz gratisowe gwarancje i ubezpieczenie od rezygnacji TU Europa. Promocja przedsprzedaż Egzotyka trwa od 21 marca 2018 do 20 kwietnia 2018 i obejmuje całą ofertę egzotyczną touroperatora. Oferty dostępne w sieci salonów własnych i agencyjnych oraz na stronie R.pl 


Wydanie: 4/2018, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail