Umowa pomiędzy POT i MSZ

Polska Organizacja Turystyczna zacieśnia współpracę z Ministerstwem Spraw Zagranicznych. Podpisana przez prezesa POT Roberta Andrzejczyka i dyrektor Departamentu Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej MSZ Małgorzatę Wierzejską umowa pozwoli na lepszą synergię działań w promocji Polski za granicą.

 rt 2018 04a3 04

  Polska Organizacja Turystyczna i Ministerstwo Spraw Zagranicznych zawarły porozumienie, którego celem jest wspólna realizacja działań na rzecz rozwoju i promocji polskiej turystyki, prezentacji atrakcyjności turystycznej Polski, budowy pozytywnego wizerunku naszego kraju za granicą, pogłębianie wiedzy o Polsce oraz wszelkich działań ją upowszechniających. Podpisanie umowy to wstęp do wspólnych, długofalowych działań, które mają przyczynić się do zwiększenia atrakcyjności turystycznej naszego kraju oraz polepszenia wizerunku międzynarodowego Polski. Jednym z najważniejszych punktów porozumienia jest umożliwienie przedstawicielom Polskiej Organizacji Turystycznej korzystania z zasobów i przestrzeni Instytutów Polskich do realizacji przedsięwzięć promocyjnych. Dzięki temu już w 2018 r. POT zamierza wykorzystać gościnność Instytutów Polskich. Pierwsze przedstawicielstwo POT w nowej formule pojawi się w wersji pilotażowej na Węgrzech. POT i MSZ będą wspólnie promować swoje działania na stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych pozostających w dyspozycji POT i podlegających MSZ Instytutów Polskich. Wspólne inicjatywy obejmować będą także stałe zaopatrywanie przez POT Instytutów Polskich i ambasad w wybrane materiały promocyjne, także w językach lokalnych, wspólną z Instytutami Polskimi organizację spotkań i imprez mających na celu kreowanie i promowanie produktów turystycznych, oferty turystycznej Polski i jej atrakcyjności turystycznej czy wspólnej realizacji imprez i wydarzeń promocyjnych organizowanych lub współorganizowanych przez Instytuty Polskie i POT. Porozumienie o współpracy między POT a MSZ zostało zawarte na czas nieokreślony


Wydanie: 4/2018, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail