Spotkanie członków SITE Poland

5 kwietnia 2018 r.w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie odbyło się zorganizowane przez Zarząd SITE Poland spotkanie wszystkich członków stowarzyszenia.

 

 rt 2018 04a3 09

 

W spotkaniu wzięło udział 21 z 31 zarejestrowanych członków. Prezes SITE Poland Cezary Wilemajtys (United Partners) powitał zebranych i przedstawił członków nowego zarządu oraz zaprezentował idee i cele, jakie Zarząd wyznaczył sobie na ten rok. – SITE Poland pracuje na rzecz podniesienia jakości pracy i wartości polskiego rynku incentive travel, tworząc docelowo PITCH – Polish Incentive Travel Central Hub – powiedział Cezary Wilemajtys, Prezes SITE Poland. Po wystąpieniu Cezarego Wilemajtysa członkowie zarządu przedstawili zagadnienia związane z dziedzinami, za które odpowiadają. Grażyna Grot-Duziak (Weco Travel) zaprezentowała strukturę i różnorodność członków SITE Poland, podkreślając, że ich liczba od początku roku systematycznie wzrasta. Jarosław Hulboj (Air Club) podsumował sytuację finansową i przedstawił sposoby pozyskiwania funduszy oraz partnerów. Monika Wąs (MICEadvice Poland), odpowiedzialna wraz z Małgorzatą Hulewicz (Mazurkas DMC Poland) za komunikację i PR, podkreśliła wagę komunikacji globalnej i lokalnej. SITE Poland poprzez dostępne narzędzia komunikacyjne, chce informować nie tylko o swoich działaniach ale też działaniach swoich członków, pełniąc funkcję komunikacyjnej platformy, dzięki której będzie można działać globalnie i jednocześnie rozwiązywać lokalne problemy. Katarzyna Kałuża-Nawrot (Travel Bidder) podkreśliła wagę edukacji i networkingu oraz wskazała na możliwości, jakie płyną z aktywnego korzystania narzędzi SITE Global. Poinformowała także o najciekawszych zbliżających się wydarzeniach organizowanych przez SITE Global.

W drugiej części spotkania Cezary Wilemajtys zaprezentował ideę stworzenia przy SITE Poland komisji tematycznych, których celem będzie dyskutowanie o problemach branży oraz zmierzanie do ich rozwiązania. Wstępnie zaproponowano stworzenie komisji: agencji incentive i agentów IATA, pilotów incentive i koordynatorów wyjazdów, biur reprezentacji zagranicznych DMC i organizatorów incentive, lokalnych DMC i hoteli. Po części oficjalnej uczestnicy spotkania mogli zapoznać się z możliwościami Muzeum Polin, jako przestrzeni wynajmowanej na wydarzenia komercyjne. Spotkanie SITE Poland mogło się odbyć dzięki uprzejmości muzeum, które użyczyło stowarzyszeniu sali. Wieczór zakończył się nieformalnymi rozmowami przy przekąskach i napojach, dostarczonych przez Mazurkas Catering 360.


Wydanie: 4/2018, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail