Instant Search od Amadeusa dla Trip.com

Trip.com wykorzysta rozwiązanie Amadeus Master Pricer Instant Search, aby zapewnić szybkość, precyzję i dostępność rezerwacji. Gdy internetowe biuro podróży zdoła już zachęcić klienta do odwiedzenia jego strony internetowej, jak może zatrzymać go i skłonić do dokonania rezerwacji? Nie jest to wcale takie proste, ponieważ przeciętny podróżny odwiedza podczas przygotowań do rezerwacji wycieczki czy podróży 38 stron internetowych. Szybkość ma znaczenie – wystarczy kilka sekund więcej, aby kupujący otworzyli nową kartę w przeglądarce i poszukali oferty w innym miejscu.

rt 2018 06e 07

Równie ważna jest jednak zdolność oferowania podróży, które są najtańsze, najlepiej dostosowane do indywidualnych potrzeb i najłatwiejsze do zarezerwowania. Trip.com, internetowe biuro podróży należące do grupy Ctrip, chce to uzyskać dzięki technologii Amadeus Master Pricer Instant Search, która zapewnia klientom znakomite możliwości wyszukiwania i dokonywania zakupu. Rozwiązanie to jest używane przez czołowe internetowe biura podróży i metawyszukiwarki. W ciągu milisekund dostarcza informacji o najlepszych dostępnych ofertach lotniczych, nie zmniejszając przy tym precyzji wyników wyszukiwania. Dzięki pięcioletniej umowie technologicznej z firmą Amadeus serwis Trip.com będzie mógł prezentować podróżnym najbardziej ekonomiczne, najwygodniejsze i najciekawsze oferty, które w pełni spełnią ich oczekiwania. To najważniejsze dla konwersji odwiedzających witrynę w poszukiwaniu inspiracji klientów faktycznie dokonujących zakupu. Technologię Amadeus Master Pricer Instant Search stworzono z myślą o błyskawicznym udostępnianiu podróżnym odpowiedzi generowanych na podstawie milionów rzeczywistych wyników rezerwacji, obliczonych wstępnie zgodnie z ich potrzebami. Rozwiązanie stosuje zaawansowane algorytmy, inteligentne mechanizmy odświeżania pamięci podręcznej oraz sprawdzanie dostępności w czasie rzeczywistym w celu błyskawicznego wyświetlania wyników wyszukiwania bez wpływu na dostępność i jakość. Dzięki dostępowi do najszerszej oferty linii lotniczych technologia udostępnia rekomendacje połączeń w jedną i obie strony oraz informacje o najtańszych lotach. Amadeus Master Pricer Instant Search umożliwia kierowanie ofert do nowych klientów i podróżnych za pośrednictwem kanału mobilnego. To rozwiązanie kompaktowe, dostosowane do kontekstu i działające natychmiastowo, idealnie sprawdza się więc w aplikacjach mobilnych.


Wydanie: 5/2018, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail