SBE porozumienie z Indian Exhibition Industry Association

Konferencja IEIA Open Seminar (Indian Exhibition Industry Association – Stowarzyszenie Przemysłu Targów w Indiach) okazała się dla Polski oraz polskiego przemysłu spotkań bardzo owocna.

 rt 2018 06e 08

  Stało się to dzięki obecności na wydarzeniu Żanety Berus (członek zarządu SBE ds. relacji międzynarodowych) oraz zaangażowaniu Stowarzyszenia Branży Eventowej. Reprezentanci SBE byli na flagowym wydarzeniu Indyjskiego Przemysłu Targowego, podczas którego odbywały się spotkania 500 ekspertów hinduskiej branży targowej i eventowej i 100 delegatów międzynarodowych stowarzyszeń, by zastanowić się nad przyszłością eventów oraz ich obecności w biznesie w ujęciu globalnym ze szczególnym uwzględnieniem dynamicznie rozwijającego się rynku indyjskiego. Podczas spotkania skupiono się głównie na omówieniu form współpracy i rozwoju branży oraz rozwiązywaniu jej problemów w ujęciu międzynarodowym. Wydarzenie stało się również platformą wymiany doświadczeń, wiedzy oraz kontaktów między zagranicznymi ekspertami branży. W czasie IEIA Open Seminar odbyło się spotkanie Partner Association Meeting, na którym Żaneta Berus, członek zarządu SBE ds. relacji międzynarodowych, przedstawiła pokrótce samo stowarzyszenie uczestnikom spotkania, czyli 16 pozostałym stowarzyszeniom branżowym ze świata. Podjęła rozmowy z przedstawicielami IEIA na temat porozumienia między Polską a Indiami.

Negocjacje zakończyły się sukcesem. Jeszcze podczas konferencji Żaneta Berus i Bhupinder Singh (sekretarz honorowy IEIA) podpisali „Porozumienie między Indian Exhibition Industry Association a Stowarzyszeniem Branży Eventowej w Polsce”. Dokument zawiera informacje o wzajemnej promocji stowarzyszeń i charakterystyki przemysłu spotkań w swoich krajach oraz podtrzymywaniu edukacji, świadomości rynku wśród przedstawicieli obu państw. Ważnym punktem porozumienia jest też dbałość o członków obu organizacji poprzez angażowanie ich w wymianę kontaktów międzynarodowych, rozpoznanie produktów oraz serwisu poprzez udział w wydarzeniach odbywających się w Polsce i Indiach. Jest to pierwsze tego typu międzynarodowe porozumienie w Polsce. Stowarzyszenie Branży Eventowej konsekwentnie realizuje plan promocji polskiej branży eventowej na zagranicznych rynkach.


Wydanie: 5/2018, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail