Sukces merytoryczny i frekwencyjny drugiej edycji Hotel Investment Trends Poland & CEE

Pięć sesji tematycznych, dziewięć dyskusji panelowych i wystąpień, prawie 40 prelegentów z Polski i zagranicy i łącznie niemal 350 uczestników – to dorobek drugiej edycji konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, której organizatorem jest wydawca magazynu „Hotelarz”.

 rt 2018 06e 14

  Konferencję otworzyło wystąpienie Georghe Cristescu, przewodniczącego Społecznej Rady Turystyki przy MSiT oraz prezesa Chopin Airport Development, który przedstawił bieżącą sytuację rynkową, rozwój branży hotelarskiej oraz możliwe wyzwania i szanse w najbliższym przewidywalnym okresie. Podczas konferencji, której patronem merytorycznym była firma doradcza Cushman & Wakefield, odbyło się siedem paneli dyskusyjnych z udziałem czołowych przedstawicieli branży hotelarskiej oraz ekspertów z Polski i zagranicy. Sesję inauguracyjną rozpoczął Borivoj Vokrinek – partner, strategic advisory & head of hospitality research w Cushman & Wakefield Hospitality EMEA, prezentacją dotyczącą sytuacji na rynkach regionalnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Rozwinęła się ona nastęnie w trzy odrębne dyskusje poświęcone rynkowi hotelowemu w Polsce, w państwach bałtyckich oraz w Czechach i na Słowacji. Pozostałe panele tematyczne skupione były wokół takich zagadnień, jak: szanse i wyzwania oraz warunki do inwestowania w regionie CEE, umowa o zarządzanie, finansowanie inwestycji hotelowych w systemie condo oraz koszty...


Wydanie: 5/2018, TARGI
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail