Posiedzenie Zarządu ITRP

13 czerwca w Warszawie odbyło się spotkanie Zarządu Izby Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej z Agnieszką Jędrzejczyk-Wojciechowską, wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

rt 2018 06z 02 

  Głównym celem spotkania było omówienie sposobu komunikacji między POT a przedstawicielami branży turystycznej reprezentowanej przez ITRP. Podczas spotkania omówiono zagadnienia stanu turystyki w Polsce, kierunków jej rozwoju oraz sposobów promocji w kraju i zagranicą. Wszystkie propozycje przedstawione na spotkaniu zostały przedyskutowane i będą uwzględnione w dalszej współpracy pomiędzy organizacjami. Kolejnym punktem spotkania w Warszawie było posiedzenie Zarządu ITRP, które również odbywało się gościnnie w sali konferencyjnej POT. Zarząd omówił harmonogram realizacji uchwał podjętych na X Walnym Zebraniu Członków ITRP, sposób i formę organizacji X-lecia ITRP w 2019 r., bieżące sprawy Izby, przyjął „Regulamin pracy Zarządu ITRP” oraz podzielił odpowiedzialność pomiędzy członków zarządu za wykonanie zaplanowanych działań. Przedstawiono główne cele działalności Izby, a także określono możliwości współpracy z innymi organizacjami branżowymi, mającej za zadanie dalszy rozwój ITRP. Istotnym punktem obrad Zarządu ITRP była sprawa uczestnictwa w Konferencji Pokongresowej w Świdnicy, zaplanowanej na 10-11 października 2018 r. ITRP jest jej patronem merytorycznym, a Dolnośląska Izba Turystyki – współorganizatorem. 


Wydanie: 6/2018, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail