Travix i Amadeus

Firma Travix weźmie udział w projektowaniu rozwiązania opartego na standardzie NDC, które pomoże internetowym biurom podróży w lepszej personalizacji i różnicowaniu usług.

 

  Travix, jedno z największych internetowych biur podróży, wniesie swój wkład do rozwiązania Amadeus Web Services opartego na standardzie NDC, tworzonego z myślą o wymaganiach internetowych biur podróży na całym świecie. Dzięki technologii NDC rozwiązanie to umożliwi zamawianie i kupowanie biletów lotniczych oraz powiązanych z nimi usług, regulowanie opłat z tego tytułu, jak również uzupełnianie rezerwacji o dodatkowe świadczenia. Współpracując w programie NDC-X firmy będą wspólnie poszukiwać i stopniowo wprowadzać praktyczne standardy, użyteczne z punktu widzenia internetowych biur podróży, z uwzględnieniem globalnych wymogów biznesowych w branży. – Chcemy, aby treści zgodne ze standardem NDC były łatwo dostępne i porównywalne z innymi treściami – powiedział Gianni Pisanello, wiceprezes ds. programu NDC-X w firmie Amadeus. – Wówczas biura podróży i inni dostawcy usług turystycznych z całego świata będą mogli spełnić oczekiwania swoich klientów pod względem spójności, przejrzystości i możliwości wyboru. W programie NDC-X współpracujemy z wieloma liniami lotniczymi i biurami podróży, aby tworzyć rozwiązania, dzięki którym standard NDC będzie przynosił korzyści wszystkim uczestnikom rynku usług turystycznych na całym świecie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Travix, która przystąpiła do tego programu


Wydanie: 6/2018, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail