Neckermann rozpoczął zimę

Zimowa oferta Neckermanna jest już w sprzedaży, a najnowsze katalogi w biurach podróży. Lider organizacji zimowego wypoczynku wśród polskich touroperatorów zaprasza na najlepsze stoki Europy, oferując bogaty wybór hoteli i apartamentów w najlepszych lokalizacjach we Włoszech, w Austrii, Szwajcarii, Francji, Czechach, na Słowacji i w Niemczech.

 

  Już po raz jedenasty Neckermann Podróże rozpocznie sezon huczną imprezą, której gościem specjalnym będzie Adam Małysz. Po raz pierwszy biuro podróży zaprasza do zimowej stolicy Niemiec – doskonale znanego miłośnikom sportów zimowych Garmisch-Partenkirchen. SkiOpening odbędzie się w GaPa 9-14 grudnia. Zimowe wakacje z Neckermannem będzie można spędzić również na Wyspach Kanaryjskich, w Egipcie czy Maroku, ale też na Majorce, Cyprze czy w Portugalii, m.in. na Maderze. Na dalekich kierunkach biuro podróży oferuje codzienne wyloty z dowolnych lotnisk lokalnych, umożliwiając rezerwację dowolnej długości pobytów. Neckermann umożliwia wypoczynek w różnych miejscach podczas jednej imprezy, np. możliwość łączenia Kenii z Zanzibarem, Bangkoku z Phuketem czy różnych wysp Malediwów bądź Seszeli. Klienci udający się na wakacje do Azji będą mogli zatrzymać się na zwiedzanie Dubaju. Dzięki technologii grupy Thomas Cook, osoby rezerwujące egzotyczne imprezy będą mogły korzystać z atrakcyjnych cen przelotów uwzględniających aktualne promocje linii lotniczych. Jak co roku, mocną stroną oferty Neckermann Podróże będzie jakość obiektów, wśród których główną rolę odgrywają hotele brandowe grupy Thomas Cook przeznaczone dla różnych grup i uwzględniające indywidualne potrzeby klientów. Obok komfortowych hoteli Sentido dla wymagających, będą to także atrakcyjne cenowo obiekty smartline, które Neckermann zaoferuje również na dalekich kierunkach, np. 3,5-gwiazdkowy smartline Eriyadu czy rodzinny 4-gwiazdkowy Sunwing Kamala Beach – jeden z nielicznych obiektów w ZEA z wyżywieniem all inclusive. W sezonie zimowym klienci biura podróży będą mogli skorzystać z nowatorskiej usługi wcześniejszej rezerwacji konkretnego numeru pokoju w hotelu. 


Wydanie: 6/2018, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail