Dubaj wprowadził kartę Dubai Pass

Oferta Dubai Pass obejmuje dwa rodzaje pakietów – Selektywny, w którym samemu dokonuje się wyboru atrakcji, oraz Unlimited, umożliwiający odwiedzenie wszystkich atrakcji.

 

  Dubai Pass pozwala odwiedzić aż 33 najlepsze atrakcje miasta, w tym Burj Khalifa, parki rozrywki – Dubai Parks and Resorts, IMG Worlds of Adventure, park wodny Wild Wadi, Ski Dubai, Desert Safari Tours i wiele innych. Przy każdym zakupie odwiedzający otrzymają również 50 proc. zniżki na bilety do La Perle – jedynego w swoim rodzaju, realizowanego na żywo show z akrobacjami. Pakiet Selektywny kosztuje 399 dirhamów, czyli około 93 euro. Użytkownicy tej karty mogą skorzystać z wielu atrakcji – po jednej z każdej kategorii cenowej. Karnet jest ważny przez siedem kolejnych dni, licząc od pierwszego dnia użytkowania. Z kolei pakiet Unlimited jest dostępny w cenie 899 dirhamów (ok. 209 euro). Jego użytkownicy mogą wybierać nieograniczoną liczbę wydarzeń i atrakcji, a karta jest ważna przez trzy dni. Karta Dubai Pass jest w sprzedaży od 16 maja 2018 r. i będzie dostępna przez cały rok. Została wprowadzona po sukcesach poprzednich sezonowych kart ze zniżkami wydawanych przy okazji Dubai Summer Surprises i Dubai Shopping Festival.


Wydanie: 6/2018, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail