Nowy statek na linii Stena Line z Gdyni do Karlskrony

Już pod koniec września linia promowa Stena Line z Gdyni do Karlskrony wzbogaci się o czwarty prom pasażersko-frachtowy.

rt 2018 06z 05 

  Nowa jednostka, Stena Nordica, będzie kursować pięć razy w tygodniu w każdą stronę i zabierać nie tylko ładunki, ale także pasażerów i samochody osobowe. Połączenie promowe Stena Line między Gdynią a Karlskroną w południowej Szwecji ma już ponad 20-letnią historię. Stena Line posiada aż cztery jednostki obsługujące to połączenie z Gdyni. Dzięki wprowadzeniu promu Stena Nordica pasażerowie będą mogli wybierać spośród nawet czterech rejsów dziennie z Gdyni do Karlskrony. Łączna liczba kursów na tej trasie zwiększy się do rekordowej liczby 46 rejsów w obie strony tygodniowo. Stena Nordica to statek zbudowany w roku 2000, kilkakrotnie modernizowany. To wyjątkowa jednostka, która łączy wygodę podróżowania, tak ważną dla pasażerów, z dużą pojemnością frachtową. Warto wspomnieć, że Stena Nordica pływała już na trasie Gdynia – Karlskrona do roku 2008, a także zimą 2018. Jednostka cieszyła się popularnością zarówno wśród turystów, jak i kierowców ciężarówek. W ostatnich latach przestrzenie publiczne statku zostały przebudowane, a ich styl zmodernizowany. Komfortowe i nowoczesne wnętrza cieszą oko oraz oferują wszystko, czego potrzeba w podróży. Na pokładzie pasażerowie mogą korzystać z wygodnych kabin, restauracji i baru lub spędzić czas na pokładzie słonecznym. 


Wydanie: 6/2018, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail