Współpraca LOT i EL AL

Polskie Linie Lotnicze LOT i izraelski EL AL podpisały memorandum rozpoczynające współpracę między przewoźnikami w zakresie sprzedaży, operacji i szkolenia.

 rt 2018 06z 06

  Porozumienie ma doprowadzić do podpisania umowy code-share oraz zbadania innych obszarów potencjalnego partnerstwa. Na podstawie podpisanego listu intencyjnego linie zamierzają nawiązać współpracę code-share. Będzie ona obejmowała wybrane trasy między miastami w Izraelu i w Polsce – zarówno jeśli chodzi o bezpośrednie połączenia między krajami, jak i połączenia przez wspólne węzły przesiadkowe. Porozumienie zakłada też, że przewoźnicy będą rozwijać wspólne usługi pasażerskie, żeby zapewnić klientom jak najwięcej możliwości podróżowania oraz jak najsprawniejszą obsługę pasażerską i bagażową na lotniskach. Linie wyraziły wolę wzmocnienia współpracy również w dziedzinie wspólnych aktywności marketingowych i promocyjnych.


Wydanie: 6/2018, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail