60 milionów polskich pasażerów Wizz

Dla uczczenia tego wydarzenia, szczęśliwy pasażer podróżujący do Rzymu otrzymał voucher WIZZ. Pierwszy lot WIZZ odbył się z Katowic w maju 2004 r.

 rt 2018 06z 09

  siatkę połączeń, oferując obecnie w sumie 160 tras do 30 krajów z ośmiu lotnisk w Polsce. Do 25 wzrosła liczba samolotów WIZZ w polskiej flocie po umieszczeniu dwóch nowych maszyn w Warszawie i Katowicach w bieżącym roku. Z ponad 10,5 mln miejsc w sprzedaży na polskich trasach, liczba miejsc w ofercie WIZZ wzrosła o 19 proc. w porównaniu z poprzednim rokiem, co istotnie wpływa na rozwój polskiej gospodarki oraz stymuluje rynek pracy w branży lotniczej i hotelarskiej, wspierając tym samym rocznie ponad 6 tys. miejsc pracy i zatrudniając ponad 1 tys. osób w Wizz Air. Kolejny etap rozwoju siatki niskokosztowych połączeń WIZZ z Polski w tym roku to 21 nowych połączeń, w tym nowych siedem tras uruchamianych w tym miesiącu: Katowice – Porto, Monachium, Memmingen, Charków, Malaga, Faro i Podgorica oraz Warszawa – Podgorica.


Wydanie: 6/2018, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail