Technologia VR na stronie Emirates

Specjalny silnik graficzny tworzy trójwymiarowy, sferyczny obraz wnętrza samolotów Emirates Airbus A380 i Boeing 777.

 rt 2018 07az 05

  Umożliwia to pasażerom wcześniejsze zapoznanie się z zarezerwowanymi miejscami, przestronną kabiną i ofertą pokładową przewoźnika. Nowa funkcja, dostępna na stronie emirates.com, pozwala użytkownikom na zwiedzenie kabin klas ekonomicznej, biznes i pierwszej oraz słynnego salonu pokładowego i pryszniców shower spa na pokładzie samolotu A380 Emirates, klikając na poszczególne przyciski nawigacyjne. Na razie nowa funkcja pozwala obejrzeć trzy klasy na pokładzie samolotu A380, ale wkrótce pojawią się wnętrza całej floty Emirates, w tym Airbusów A380 i Boeingów 777 we wszystkich konfiguracjach.

Trójwymiarowe modele kabin są jeszcze bardziej interaktywne dzięki dodatkowemu elementowi wirtualnej rzeczywistości. Użytkownicy mogą poruszać się po kabinie i wybierać miejsca bez użycia rąk, korzystając z dowolnego zestawu VR, np. Google Cardboard. Technologia jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami i nie wymaga instalacji dodatkowych aplikacji czy wtyczek. Użytkownicy odwiedzający stronę emirates.com na urządzeniach mobilnych lub przez aplikację Emirates na systemy iOS i Android będą mogli obejrzeć swoje miejsca przed odprawą internetową, korzystając z trójwymiarowego rozkładu miejsc. Narzędzie to umożliwia pasażerom przemieszczanie się między poszczególnymi fotelami, a nawet rezerwację wybranych miejsc z poziomu trójwymiarowej mapy


Wydanie: 7/2018, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail