FlixBus z platformą Google Pay

Jako pierwszy dalekobieżny przewoźnik autobusowy w Europie dołącza usługę Google Pay do swojej aplikacji Android, tym samym umożliwiając klientom szybszy i bezpieczniejszy zakup biletów za pomocą wirtualnego portfela.

 rt 2018 07az 06

  Google Pay to internetowy system płatności online, który umożliwia dokonywanie prostych, szybkich i bezpiecznych transakcji przez stronę internetową. Chcąc skorzystać z tej opcji podczas zakupu biletu w aplikacji FlixBus, należy wybrać opcję „Kup przy użyciu Google Pay”. Od tego momentu wystarczy kilka kliknięć, aby sfinalizować transakcję, a szczegóły płatności zostaną zapisane na koncie Google. FlixMobility współpracuje z czołowymi firmami technologicznymi, takimi jak Google, a ponadto zatrudnia zespół ponad 200 programistów, którzy pracują nad ciągłym ulepszaniem produktów FlixBusa. W kwietniu 2018 r. FlixBus został pierwszym międzynarodowym przewoźnikiem autobusowym, który połączył się z Asystentem Google. FlixBus ma w Polsce blisko 200 aktywnych punktów sprzedaży stacjonarnej, a już wkrótce zakup biletu będzie możliwy także na pokładzie autobusu. Firma planuje w kolejnych latach rozpocząć działalność na Ukrainie oraz w krajach bałtyckich, dzięki czemu Polska stanie się jeszcze istotniejszym punktem komunikacyjnym na mapie całego FlixBusa.


Wydanie: 7/2018, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail