Najnowsze technologie na pokładach

Rejsy wycieczkowcami kojarzą się z powrotem do tradycji, dawnych czasów bez pośpiechu i najnowszych technologii. Jednak wbrew pozorom te ostatnie są ważną częścią współczesnej oferty rejsów turystycznych.

 

  Podróże morskie przeżywają obecnie renesans. Dotyczy to każdego rodzaju podróży morskich – od promowych po typowo turystyczne rejsy. Napływ pasażerów i rosnąca konkurencja spowodowały, że przewoźnicy morscy, tak jak ich odpowiednicy w liniach lotniczych, kolejach czy samolotach, musieli odpowiedzieć na potrzeby kolejnych generacji pasażerów. 

Zawsze na bieżąco

Młodsze pokolenia turystów oczekują, że nawet w czasie najdalszej podróży będzie można korzystać z tych samych usług i aplikacji, z których korzysta się na co dzień. Nic dziwnego, że dostęp do sieci za pośrednictwem pokładowego Wi-Fi od dawna jest standardem. Firmy takie jak Windstar, które oferują zarówno rejsy na wycieczkowcach, jak i na dużych jachtach, od dawna inwestują w rozwiązania IT na swoich jednostkach, oferując szybki internet m.in. dzięki łączom satelitarnym. W rezultacie nawet na środku oceanu pasażerowie wciąż mają możliwość korzystania z mediów społecznościowych i umieszczania wpisów czy zdjęć na swoich profilach na Facebooku, Instagramie, Snapchacie, Twitterze czy na swojej platformie społecznościowej. Wszystkie jachty tego armatora wyposażone są również w centra biznesowe z komputerami i odpowiednimi łączami, dzięki czemu pasażerowie mogą nawet z odległych zakątków globu kierować swoimi interesami. 

Telefon z...


Wydanie: 7/2018, TRANSPORT
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail