Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Daleki Wschód jest gdzie lądować

Daleki Wschód jest coraz ważniejszym regionem na turystycznej mapie świata. I to zarówno z punktu widzenia regionu docelowego, jak i tego, z którego turyści podróżują po świecie.

 

 rt 2018 08az 25

 

 Azjatyckie lotniska z roku na rok rozwijają się dynamicznie. Wiele z nich jest bardzo nowoczesnych i często plasują się w czołówkach rozmaitych rankingów. Najlepszym tego przykładem jest port lotniczy Changi w Singapurze, który regularnie zdobywa tytuł najlepszego portu w prestiżowym rankingu Skytrax, tworzonym na podstawie ankiet przeprowadzanych wśród podróżnych. Nie jest to jedyny azjatycki port lotniczy wysoko notowany w rozmaitych klasyfikacjach. W ostatnim rankingu Skytrax pierwszych pięć miejsc zajmują porty z Azji, w tym pierwsze cztery z Dalekiego Wschodu:

1 Singapur-Changi,

2 Seul-Incheon,

3 Tokio-Haneda,

4 Hongkong,

5 Doha-Hamad.

Piąty znajduje się na Bliskim Wschodzie. To pokazuje, jak nowoczesną i dobrze zarządzaną infrastrukturą dysponuje ten region świata. Warto też pamiętać, że dużą siłą jest tu rynek wewnętrzny, w tym wypadku rozumiany jako regionalny. Coraz więcej mieszkańców tej części świata, z Chińczykami na czele, podróżuje w celach biznesowych czy turystycznych. W tym znaczna większość nie wybiera się do Europy czy którejś z Ameryk, ale wypoczywa właśnie w Azji. Już to samo gwarantuje najważniejszym hubom w regionie odpowiednio duży ruch. Do tego porty te są zwykle stosunkowo dobrze skomunikowane z naszym kontynentem, co dzięki rosnącej popularności wypoczynku w Azji wśród Europejczyków gwarantuje dalszy wzrost ruchu. Potwierdzeniem tego jest fakt, że spośród 10 portów lotniczych największych na świecie pod względem liczby pasażerów, równo połowa to porty azjatyckie. Z tego jedynie...Andrzej Ja rczewski

Wydanie: 8/2018, TRANSPORT

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności